.

TopList

TOPlist

rockmachine team(cyklomax team)

HRADEC KRÁLOVÉ 05.02.2007

RockMachine-Cyklomax tým v přípravách na novou sezónu

lgoteamu.jpg, 33 kB

Již do 5.sezóny vstupují závodnici RockMachine-Cyklomax v čele s Mistrem republiky v MTB maratónu z roku 2005 Martinem Horákem a Vénou Hornychem. Oba závodníci již trénují od nového roku v plném nasazení. Zatímco Martin Horák se chystá na soustředění do teplých krajin, Véna Hornych, jakožto správný horal, se připravuje v severských podmínkách v Liberci a okolí, kde najíždí kilometry na běžkách. Oba borci z východních Čech mají vysoké ambice v nadcházející sezóně 2007.

RockMachine – Cyklomax tým má přes 50 členů ve všech kategoriích a chce nadále zůstat v MTB špičce.

Tento víkend se uskutečnil závod Orlický maratón na běžkách. Náš tým měl dva velké favority: Vénu Hornycha, a první sezónu profesionála Leoše Roušavého. Véna Hornych si dojel pro 9.místo a Leoš Roušavý pro 13.místo. Nesmíme opomenout Julii Pekárkovou, která si ve své kategorii vybojovala krásnou druhou příčku!

Adam Vágner, reprezentant ve sjezdu, se také připravuje na nadcházející sezónu v MTB sjezdu v Jablonci nad Nisou, kde ve sněhových závějích trénuje nejen na kole, ale i na běžkách. Na tuto sezónu má veliké ambice.

Nezahálí ani František Žilák, Xterra triatlet, ten se rozcvičuje na sezónu s motorovou pilou v ruce. Po práci se rád projíždí po zasněžené trase Sudet. Připravuje se nejen na Xterru triatlon, ale také na MTB závody.

Tým RockMachine – Cyklomax patří mezi top týmy v České republice a chce nadále zůstat v této pozici v roce 2007 a obhájit suverénního mistra republiky v MTB maratónu z roku 2005.

Asi největší naděje vkládá tým do členky dámského týmu RockMachine-Cyklomax Women Evy Hubené, která se svým týmem odlétá také do teplých krajin.

Zbytek týmu RockMachine-Cyklomax odjíždí na soustředění v březnu do Itálie a pak se chystá na první závody ve všech disciplínách MTB, kde se chce ukázat v plné síle.

Za RockMachine-Cyklomax team :
Ing.Tomáš PAVEL , tel: 736 532 536, mail: tomas.pavel@max1.cz

 
rockmachine.webgarden.cz by Zdeněk Bárta (c) copyright 2006-