.

TopList

TOPlist

Fotogalerie


Cyklovášeň aneb tip na dárek pod stromeček

13.12.2006 15:07
Rok se s rokem sešel a máme tady nový kalendář z projektu Cyclopassion. Nejde o tréninkový kalendář, jde spíš o skvost lahodící oku cyklistovu po návratu ze švihu, skvoucí se na čestném místě sklepní kóje, kůlny či cykloservisu. Skvělý dárek od manželky či milenky k nástávajícím svátkům...

Sport Life 06 - kola, kola, kola, semtam jachta nebo karavan


Konečně přinášíme pořádnou porci foteček toho nejlepšího, co jsme stihli vidět a nafotit mezi návalem u našeho stánku na letošním Sport Lifu v Brně. Po čtyřech dnech slintání toho bylo už opravdu hodně...

Kalendář 2006: kola a krásné ženy


Nejen Pepa Dressler vydává kalendář s cyklistickou tematikou. Tom Pitts využil elegantního spojení krásných žen a ladných křivek cyklistických komponentů a výsledek je velmi povedený. Posuďte sami, co vám může po celý rok za 1000,- Kč zkrášlovat zeď ve vaší dílničce...

Cyklistika pro odvážné


Do redakce nám dorazila kolekce krásných fotografií, o které jsme se nemohli nepodělit. Jsou to fotky z cyklistického happeningu v nejmenovaném městě. Nepořádáte něco podobného u vás ve městě? Rádi se přidáme, i když dlouhodobější jízda "na ostro" bez cyklokalhot asi nebude žádná procházka růžovým sadem.

Rusavská 50ka podruhé


Nastal srpen. Biková sezóna je v plném proudu, a tak je na čase střihnout si opět nějaký bikemaraton. Od posledního závodu, ve kterém jsme s přítelem startovali, je to již více než měsíc. Vzhledem k tomu, že to byl pekelně blátivý Drásal, není časová odmlka až tak překvapivá. Moje tělesná schránka se vzpamatovávala pár dní, mému biku to však trvalo o cosi déle.

Drásalova výzva vyslyšena


Drásalova výzva letos dostihla i mě. Pokud nějakým nedopatřením propadnete bikovým maratonům a „bajkování“ vůbec, bydlíte nedaleko Hostýnských vrchů a jste dostatečně šílení, nemůže to v podstatě ani jinak dopadnout. Dříve či později se ocitnete za brzkého raního kuropění na Holešovském náměstí v davu natěšených bláznů, kteří netrpělivě vyčkávají, až je startovní výstřel pošle na 117 km dlouhou „drásavou“ trať jednoho z nejslavnějších tuzemských maratonů.

Sport Time Show - doprovodný program


Po malé sérii fotografií expozic na tomto novém veletrhu přidáváme také akční fotky z doprovodného programu. Jeho kostru tvořily exhibice jezdců mafiánského gangu, Český pohár v boulderingu a zejména cross country závod v přilehlé Stromovce.

Sport Time Show - expozice


Pár fotografií z víkendového premiérového veletrhu Sport Time Show. Stánky víceméně kopírovaly to, co jste mohli vidět na Sport Prague o něco dříve. Příjemným zpesřením byl souběh s veletrhem Allroad Show s terénními automobily a jejich historií.

Jarní Sport Prague 2005 - fotogalerie II.


Nejen cyklistikou živ je cyklista. Proto přinášíme fotografie z veletrhu i ze dvou zbývajících hal, kde dominovala ostatní sportovní odvětví. Krom toho se na veletrhu konala hezká doprovodná show podpořená adrenalin vyvolávajícím "červeným bajkem"...

Jarní Sport Prague 2005 - fotogalerie I.


Přinášíme pár fotek z tradičního jarního sportovního veletrhu. Oproti podzimnímu bratříčkovi mohli návštěvníci shlédnout jednu celou halu narvanou k prasknutí koly a vším, co k cyklistice patří.
Sportlife 2004 - fotogalerie II.


Neobvykle velký zájem byl o letošní veletrhy – Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, Mezinárodní výstavu lodí a vodních sportů boat Brno a Mezinárodní výstavu karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno. Letošní ročník těchto akcí byl ve všech směrech rekordní, zúčastnilo se jej 375 vystavovatelů ze 15 zemí. Celkově obsadili 40 000 m2 výstavní plochy v 11 pavilonech. Podle dohadů komplex tří veletržních akcí navštívilo přes 38 000 příznivců sportu.

Sportlife 2004 - fotogalerie I.


Dnes se otevřely brány veletrhu Sportlife na brněnském výstavišti. Převážná část je věnována cyklistice, na své si však příjdou milovníci všech sportovních odvětví.

Sport Prague, podzim 2004


Několik fotografií z podzimního Sport Prague 2004. Cyklistika se na výstavě nakonec nekonala a tak si na své přišli zejména obdivovatelé sportovních oblečků a indoorové cyklistiky. Také slibovaná samostatná výstava Outdoor zřejmě nesplnila očekávání pořadatelů a vystavovatelů.

Sport Prague jaro 2004 - fotogalerie


Minulý týden proběhl v Praze tradiční sportovní veletrh na výstavišti v Letňanech. Cyklistika se prezentovala zhruba v polovině jedné z hal a návštěvnost veřejnosti byla velmi slušná. Kdo se nedostal, může atmosféru nasát alespoň z několika fotografií. Prezident Klaus přišel nasávat osobně.

Spinning Vuelta Ride


Dvěstěpadesát lidí z celé republiky se na veletrhu SPORT Life zúčastnilo největší spinningové akce ve střední a východní Evropě Spinning Vuelta Ride. V sobotu a v neděli usedlo na spinnery v pavilonu V po 125 lidech z celé České republiky. Největší dálku urazili sportovci z Chebu a Českých Budějovic.

SPORT Life 2003 - fotogalerie II.


Další dávka fotografií ze SPORT Life v Brně. Oproti loňsku více vystavovatelů s kvalitnějšími stánky. Zdá se, že Bike Vysočina překročila svůj stín a vydala se jako součást sportovního veletrhu do mezinárodních vod.

SPORT Life 2003 - fotogalerie I.


Návštěva cyklistického veletrhu a pár fotek. Měl jsem na to tak 3 hodiny, tak jsem to vzal letem světem. Dojem byl dost dobrý, osobně jsem se zaměřil na MTB pro XC, maratony a celodenní ježdění.

ME v dráhové a silniční cyklistice II.


Na hrudi Jiřího Ježka našla své místo první zlatá medaile hned první den šampionátu. Další souboje o medaile se daly očekávat v Team sprintu a zejména ve stíhacím závodě jednotlivců na 4km. Velký soupeř Roberto Alcaide se v kvalifikaci ukázal být velmi silným protivníkem...

ME v dráhové a silniční cyklistice I.


11. - 22. září se v České republice konalo otevřené Mistrovství Evropy EPC v cyklistice. První část (dráhové disciplíny) se odehrávala v Praze. Jak prožíval tyto dny náš nejúspěšnější reprezentant a dvojnásobný Mistr Evropy Jiří Ježek, který v současnosti jezdí i Český pohár v cyklokrosu?

Kolem Mostu s foťákem


Fotopozvánka na bikemaraton Kolem Mostu s kolem alias Astrans Bike 2003, který se jede 12. července 2003. Most už neznamená jen uhelné pánve a vydrancovanou krajinu. Když víte kam, můžete si vyrazit i na hezký výlet na tři okolní kopce.

Súlovský maraton a Spaceman


V sobotu 7.6.2003 proběhl MTB maraton v Sulovských skalách na Slovensku. Doprovodný program obstarával Spaceman. Přinášíme výsledky a fotografie ze závodu a okolí, které je jako stvořené pro bikery a i pěší odpočinkový výlet do skal. Protřepat nohy po sobotních 103km horizontálně a 3km vertikálně bylo opravdu potřeba...

Malevil Cup objektivem kamery


Přinášíme několik fotek z maratonu Malevil Cup vystřižených z digitální kamery. Pokud byste měli o některou z nich zájem, pište číslo fotky (jméno suboru) na adresu redakce@cykloserver.cz

Slušovický okruh


Fotky z MTB vyjížďky ze Slušovic. Necelých 40 km, většina terénem po hřebenech Hostýnských vrchů s nádhernými výhledy. Žádné velké závodění, žádný spěch, rodinná atmosféra, prostě pohoda...

Článek byl přebrán z http://www.cykloserver.cz

 
rockmachine.webgarden.cz by Zdeněk Bárta (c) copyright 2006-