.

TopList

TOPlist

Bikeparky a panparky v Čr

Dolní Morava - ready!


Na horách jsou většinou ještě sračky, ale na DM už začala FR sezóna..


Parks update - Dolní Morava


Na sezonu 2006 dostal Specialized Bike park Dolní Morava velkej tuning. Raději jsme se tam vydali osobně, a tak vám teď můžu poskytnout přesný info. Park je v provozu každej den od 9 do 18 hod.


Parks update - Náměšť


Tento park už vzniká více jak 6 roků a v poslední době se to tu začíná velice rozjíždět. Vznikají nové překážky a neustále probíhá jejich zdokonalování. Najdete zde především dvě DH tratě, na kterých se jezdí každoroční Sprint DH cup 


Parks update - Soběslav


Tak přidávám další FR lokalitu která stojií za to! Je sice bohužel zase daleko v čechách, ale můžu za to, že moraváci dou místo stavění trailů raději na beero? Check it… 


Provoz na Ještědu v roce 2006

Mám tady od Tandlise nejnovější informace týkající se letošního bikování na Ještědu, které vás asi moc nepotěší..

“Vzhledem k tomu, že do Sportovního areálu Ještěd vstoupil nový nájemce, společnost Snowhill, dostane se ještědskému areálu v krátké době zasloužená rekonstrukce. V plánu jsou nové lanovky a to včetně výměny té dvousedačkové na Černý vrch.

Parks update - Meziboří

P?ibli�n? 16,3 km od Meziboří vzniká čistě dropová lokalita, ze které už koluje po netu plno ostrých fotek. Borek mi poslal info o co teda vlastně jde.

“Lokalita se nachází v těsné blízkosti města Mostu a jmenuje se Hořany. Jedná se o okraj bývalého povrchového dolu. 


Tbb park aktuálně

Dnes jsem byl omrknout jak je na tom tbb park. Na bike to zatím zdaleka nevypadá. Mezi dirtama je ještě mega bahno a skoky jsou po zimě docela rozpadlý a měkký, navíc asi bude do konce tejdne chcát. Vypadá to na mega práce…takže zatím doporučuju zamilec nebo ještě líp beers in bikebar.

Zamilec updated

Právě jsem se vrátil ze zámu. Po týdnu není po sněhu ani památky. Je trochu mokro, ale ne bahno. Na komárce je malej potůček a u ohniště jezero, jinak je podle mě všechno ready. Check photos…

DSCF5337.JPG

Zamilec aktuálně

Tak jsme dnes byli mrknout v zámu jaká je situace…hell. Na rakvích pořád tak 20cm sněhu a zbytek led. Pro představu jsem rovnou udělal pár fotek. check it..

DSCF5215.JPG


Parks update - Rotava & Kraslice

Je tady další poladěnej flek, o kterým plno lidí ještě neslyšelo. Leží kousek od už známýho Nejdku, škoda že jsme to nevěděli, když jsme v něm byli naposledy… Jde o Rotavu a nedaleko ležící Kraslice. Další poladěný místo, který stojí za návštěvu, ale určitě doporučuju vyhledat průvodce - check it!

Kotelna

Rotava
Rotavské ježdění se soustředí na místečko kde je polorozpadlá kotelna a kde jsme dostali kus zeminy a kde můžem legálně budovat a kde nám to neničí technika města, ale jen naši sloluobčané. Kdysi to byla dualka, kterou jsme přestavěli na dirty. 


Parks update - Kolorádo

V poslední době nebyl kvůli “práci” čas na updates, tak to teď začneme dohánět. Jako první z nahromaděnýho materiálu jsem vybral další vyladěnou lokalitu do sekce parks info - jmenuje se Kolorádo a leží u Neratovic.

1.jpg


Parks update - Tábor

I když je teď všude sníh tak tady mám od Čáryse fresh info, jak to je a bude s ježděním v jedné nejostřejších lokalit - v Táboře.

5small.jpg

Vypadá to, že avizovanej konec Cihleny, kterej se valem blížil, se odsouvá kamsi do dáli.

Převzato z http://drzak.org

 
rockmachine.webgarden.cz by Zdeněk Bárta (c) copyright 2006-